Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Volt nekem egy hibás memória...

Volt nekem egy hibás memória cserém, és van nekem egy problémám. Mért van az, hogy az új memóriakártyával nem lehet feltelepíteni azokat a játékokat, amik a régivel lettek letöltve, mindig kiír hibákat, nem is egyet, hanem többet is?

Figyelt kérdés

2013. szept. 1. 15:00
 1/8 soccerway ***** válasza:
mit értesz memóriakártya alatt? Vagy ez mobiltelefon?
2013. szept. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja bocs, memória, sima ram
2013. szept. 1. 16:47
 3/8 soccerway ***** válasza:
Tehát a rossz memórával nem volt hibaüzenet a jóval meg van. Miket ír ki?
2013. szept. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
minden játéknál különböző hibákat. Az elromlott kártyánál is volt hibajelenség: kilépett firefoxból, nem lehetett kicsomagolni.
2013. szept. 1. 16:54
 5/8 A kérdező kommentje:

Itt egy Hitmanos


[link]

2013. szept. 1. 16:58
 6/8 A kérdező kommentje:
de ha újra letöltjük, akkor meg működik
2013. szept. 1. 16:58
 7/8 soccerway ***** válasza:
hibaüzenet lemaradt, de akkor töltsd le újra az a biztos.
2013. szept. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 csacsi2 ***** válasza:

vidd el szervízbe a gépet. A memória (RAM) tartalma folyamatosan változik (törlődik,újraíródik) előfordul hogy egyes programok bennmaradnak a memóriában, de ez max csak feleslegesen foglalja a helyet.ennek nincs köze egy feltelepített játékhoz. A baj ott kezdődik ha egy játék nem tudja írni a memóriát. Lehet amitől tönkrement az előző memória ,az miatt ez is rosszalkodik. Alaplapi hiba is lehet, ezt így megmondani nem lehet. Szervízben bemérik műszerrel és kicserélik a hibás eszközöket. Megpróbálhatod újratelepíteni az alaplapi vezérlőket.

Nézd meg az eseménynaplót milyen hibákat ír.

futtatás: eventvwr.msc

2013. szept. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!