Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hány színes oldalt tud kimyomt...

Hány színes oldalt tud kimyomtatni a CANON pixma egyszerű fotónyomtató a gyári bemutató patronnal?

Figyelt kérdés
Ugyanis a pótpatron drágább mint a nyomtató maga!

2013. szept. 4. 13:37
 1/2 hypno ***** válasza:

Változó.


Van, hogy a normál patronnal nyomtathatónak csak a felét.

De pl. a mostani MP600-as multim amennyire emlékszem rendesen fel volt töltve. (Igaz, annak már vagy 5 éve hogy megvettem.)

2013. szept. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi.

Nekem egy 9-?- éves Canon lasershot lbp-1120 van, annak nem akart kifogyni a gyári első patronja, legalább 500 oldalt nyomtattam vele.

Most kezdi beinteni, hogy "game over", és amúgy is színes nyomtató kéne, mert ez a szerencsétlen digitális fényképezés betett a sima nyomtatóknak, mert színes kell, meg különleges papír, és a tintapatron drágább mint a nyomtató maga. Utálom a tintasugaras nyomtatókat, de a lézer színest csak a télapó engedheti meg magának.

Ezért kérdeztem, mindenesetre köszi.

2013. szept. 10. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!