Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Logitech Driving Force GT...

Logitech Driving Force GT Probléma! Szétszedtem, az egyik IC körül teljesen barna az amúgy zöld nyák lap, és a motorhoz kivezető foglalatnál lévő kondi is eleresztette az olajat. Van valakinek ötlete?

Figyelt kérdés
A kormánynak volt olyanja, hogy egyik irányba mintha fogott volna a motor...szal jobbra szépen tekeredett...(1 fordítással kb 300-330°ot, balra viszont kb csak 140-150°ot...) aztán egyszer csak elment az ffb az egyik irányba, azóta már fel sem ismeri a gép, a középső GT jel csak villog. És múltkor már valami füstöt is eresztett. Valakinek van ötlete hogy mi pukkant meg benne? és alkatrészeket honnan tudok bele szerezni? Gari már nem megy, és elvileg valami hasonló problémával már javítva volt...(használtan vettem:S)
2013. szept. 4. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a nyák égett kuka valszeg

Cseréld ki az elpukkant kondikat, ha nem megy kuka

2013. szept. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és az IC? ha azt cserélem?
2013. szept. 4. 21:27
 3/5 anonim ***** válasza:
ha hasonlo problemaval mar volt javitva, valoszinuleg mashonnan ered a hiba, nem az elfustolt alkatreszektol. ha nem vagy kepzett muszeresz, ne nagyon probald megjavitani. gyari alkatreszekhez sajnos nem fogsz hozzajutni.
2013. szept. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok képzett műszerész, sokkal inkább lelkes amatőr:) mechatronikusnak tanulok, szóval annyira azért nem idegen számomra a dolog, de tény hogy egyedül igen nehezen tudom majd megoldani. hát ha nem is gyárihoz, de valahonnan csak lehet szerezni olyan IC-t amit a Logitech beleépített...az IC-n lévő kódot sikerült már leolvasnom:) meg találtam is rá leírást.
2013. szept. 4. 21:49
 5/5 A kérdező kommentje:
én konkrétan a motorra gyanakszom, hogy nem adott át kellő erőt, az IC pedig emiatt nagyobb áramot vett fel, mert nem érzékelte a potméteren való fordulást...:\ vagy ez egy nagyon hülye megközelítése a visszacsatolásnak?
2013. szept. 4. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!