Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet javítani vagy gyorsítani?

Lehet javítani vagy gyorsítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az a problémám, hogy nagyon lassú a gépem, de nem értem miért. Nem rég lett újra rakva.

adatok a gépről

processzorok (4x)

Intler(r) Core 2 Quad CPU q8300 2.50 GHz

Videó kártya

ASUS EAH5450 Series

4 gb ram DDR 3 (Geil) Value dual channel kit

alaplap

ASUS P5G41T-MLX


HDD 1000 gb (pontosabb információt nem tudok)

TÁP 450Wos


op rendszer win 7 64 bit


mikor megvettem, akkor is lassúnak tartottam már a bekapcsolási idejét, mert kb suli gépek gyorsabban bekapcsoltak (egyszerűsített nézetre van állítva minden, úgy néz ki mint vmi 98as win. az asztalom síma kék háttérrel. hűtő ventilátorok jócskán hangosak ahhoz képest. és elvileg max 40-50 fok körül van.


A videó kártya tudom nem a legjobb, 60 fps körül van cs:s és League of legendsben.


Másik kérdés, hogy egy 60 gbos SSD-re ráraknám a win7et akkor gyorsabb lenne a gép? és külön hddn lennének az adatok, meg néhány program.



#Windows 7 #gyorsítás #SSD #lassú a számítógépem
2013. szept. 6. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:

1.) szerintem azt a windows sürgősen újra kellene rakni

2.) szerintem valami driver is hiányozhat róla,ami miatt ilyen lassú az, én személy szerint örülnék ha olyan gépem lenne mint neked-

3.)A boot-idő javítására használd a bootvis nevezetű programot, gyakorta töredezettségmentesítsd a winchesteredet,és ne mindenféle vírusokat tölts le a gépedre.

2013. szept. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Gyorsithatód például ugy hogy elfelejted a win 7 et mert szar. Én kipróbálnám a windows 8 at meglátod milyen gyorsan bekapcsol mire 10 et számolsz betöltödöt. start menüt is tudsz rárakni semmi gond a win 8 al. nekem a win 7 el mindig is gondjaim voltak legyen bármilyen erös gép szar egyszerüen utálom D D
2013. szept. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Auzisz válasza:
Szia ! elméletileg operacios rendszer újratelepítése után nem szabadna lassúnak lennie de mivel 64 Bit op rendszert használsz azzal számolnod kell hogy a memóriából is többet fogyaszt mint egy 32 bit -es Nem tudom hogy a chipshetet fel raktad e rá op rendszer után érdemes minden szoftvert felrakni .... a feladatkezelőben lehet egy olyan nevű futó programot találni hogy :svchost.exe SYSTEM ez nálam 85.508 KB fut ! sajnos így láthatatlanba nem tudok semmi biztatott mondani de PÜ ben megoldjuk !
2013. okt. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!