Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy billentyűzetet az...

Vettem egy billentyűzetet az Ainol novo7 tabletemhez, összedugtam és semmi. Ami a nagyobb baj, bedugtam egy pendrájvot is és arra sem reagál semmit. Valami nincs beállítva a tableten vagy hiányzik valami program?

Figyelt kérdés
2013. szept. 6. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá semmi beállítás se program, elvileg fel kellene ismernie. Tuti, hogy nem ismeri föl? Próbáltál már szöveget bevinni vele, s semmi? Ha igen, akkor bocs a kérdésért. :)

Csak azért kérdezem, mert billentyűzetnél nem kapsz üzenetet, hogy felismerte, se semmi ilyesmit. Pendrive-nál elvileg igen, de annál sem feltétlenül. Az mnt mappában megjelenik elvileg az extsd s innen tudod elérni a pendrive tartalmát.

Első körben én az OTG kábelre gyanakodnék, hogy azzal van valami gond, mert az Ainoltól ez minimum elvárható, hogy a rádugott eszközöket felismerje. Mindenesetre elsőként a microSD aljzatot ellenőrizd a tableten, dugd rá USB kábellel a PC-re, s nézd meg, hogy a PC felismeri-e a tabletet, ha igen, akkor kizárható az aljzat hibája. Ezek után kellene beszerezned egy OTG kábelt, s azzal megpróbálni a billentyűzetet.

2013. szept. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A pc-n működik,vettem viszont egy usb átalakítót mini usb-re lehet azzal van a gond. Azért kellett venni mert a billintyűzetnek sima usb-je van.
2013. szept. 7. 14:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Jaaaa, hát az nem jó! Nem ugyanaz a bekötése, mint az otg kábelnek. Neked egy mini usb OTG kábel kell. (100, hogy mini, nem micro?) Mind1, ennek majd járj utána.

Itt találsz minit és microt: [link]

Ha ráérősebb, akkor rendeld Kínából, onnan 1.3 dollár, postakts meg ugyebár nincs. Geek-en nem találtam, így focalról tudok csak linkelni: [link]

Postánál számíts kb. 3 hétre, nem kapkodós a focalprice, nem is singposttal postáznak.

2013. szept. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igazad van,első körben olyat néztem csak már nem találtam azt a weboldalt így gondoltam ez is jó lesz

[link]

akkor ez mihez való,adjam el vagy tudom használni valamihez?

2013. szept. 7. 22:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva fogalmam sincs mire lehet ezt egyáltalán használni, de telefonhoz, tablethez nem, az 100%. Azokhoz OTG kábel kell. Add el, ha eltudod adni.
2013. szept. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged!
2013. szept. 8. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!