Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mi legyen? Melyike...

Szerintetek mi legyen? Melyiket vegyem? (Lent! )

Figyelt kérdés

Hali!


Most lesz szülinapom, és arra gondoltam, hogy a karácsonyt és a szülinapot összevonva, "kapok" egy komolyabb ajándékot!

Először mindenképpen Xbox 360 -at akartam , aztán gépet, aztán megint boxot, stb... A lényeg az, hogy nem tudom eldönteni, hogy melyik legyen! Boxra kb 70k -m lene a játékokkal együtt, gépre viszont max 80! :S Viszont egy alap gépet, lazán lehetne venni 80k -ból! Amikkel játszanék: GTA San Andreas, GTA 4, Minecraft, + még pár retro game :) Egy gép mindenképpen kéne, mert a mostani nagyon sz*r! Van, hogy el sem indul, meg ilyenek... Tehát egy gép nagyon kéne! Viszont az Xbox 360-at asszem max 4 évig gyártják, és nem tudom, hogy melyiket vegyem... Mindenképpen lesz Xbox, meg PC is csak nem tudom, hogy melyik legyen előbb! Meg esetleg kifutnék az Xboxal, az időből, akkor az elég sz*r lenne...


Tehát ti mit mondtok?


(Annyit, hogy aki elkezdene szidni, meg oltogatni, az ne is írjon, úgy is le lesz tiltva! + fél egy van, és tegnap se sokat aludtam, tehát vegyétek figyelembe!)


Előre is köszi! :) 14/f



2013. szept. 7. 00:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Annyit, hogy monitor nem nagyon kéne, mert van egy FULL HD LED TV-, és azt tudnám monitorként használni, ha nagyon muszáj. De, ha tudtok, linkelhettek PC-t 80 körül.
2013. szept. 7. 00:42
 2/13 The IT Guy ***** válasza:
Xbox 360-at nem érdemes venni, mert novemberben jelenik meg az Xbox One.
2013. szept. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
One-t semmi képen nem akarok venni!
2013. szept. 7. 18:40
 4/13 The IT Guy ***** válasza:
Akkor PS4.
2013. szept. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés!
2013. szept. 7. 22:54
 6/13 anonim válasza:
Szia,én is ugyanígy gondolkodtam mert vettem xboxot és utánna pc-t akartam venni de már NEM,mert szerintem ezerszer hangulatosabb a multi meg minden xboxon,a konzol játékra van kifejlesztve ami azt jelenti,hogy jobb :D,nagyon sok magyar van xboxon,és hogy ha fizeted a liveot akkor ingyen játékokat és stb. dolgokat kapsz ami egy évre 10000Ft ami 1 évre szerintem nem olyan drága,és az hülyeség,hogy nem lesz játék rá mert a microsoft bejelentette,hogy 2017-ig 100% hogy lesznek rá játékok és az új generáció nem fogja megérni,szerintem vegyél azt mert nagyon megéri majd írj vissza,hogy hogyan döntöttél további szép napot! :)
2013. szept. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi Zodiach! :) Már döntöttem, hogy PC lesz! :( Viszont BIZTOS, hogy idővel VESZEK EGY BOXOT, és az is tuti, hogy 360 lesz :) De most nagyobb szükségét érzem egy gépnek! Köszönöm mindenki válaszát, és mentek az zöld pacsik! ;(
2013. szept. 24. 23:58
 8/13 A kérdező kommentje:
* ;)
2013. szept. 24. 23:58
 9/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk, most valamiért "megjavult" a gép (Kopp...Kopp...Kopp...), és (Tudom, hogy hülyének néztek,) lehet, hogy mégis csak Box-ot veszek elsőnek...
2013. szept. 28. 22:58
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ehhez hasonló pc-t vehetnél:

[link]


Vagy ilyesmit összerakatni (esetleg használtan 60 körül lehet ettől már jobbat is szerezni)

2013. szept. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!