Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok erről a 2 VGA-ról?

Mit gondoltok erről a 2 VGA-ról?

Figyelt kérdés

Az egész konfigot nem írom le.

Proci: AMD Athlon II x4 750k 3,4ghz

VGA: Sapphire HD 7870 2GB GDDR5 vagy nvidia Geforce GTX660 2GB DDR5?


Tudom, hogy a HD 7870 valamivel erősebb, viszont sok játék az nvidiát preferálja. Illetve kihajtaná ezeket a vga-kat a proci?



2013. szept. 7. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"viszont sok játék az nvidiát preferálja."

10/8 játék GCN-t támogat...

2013. szept. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mit jelent a GCN?
2013. szept. 7. 11:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a HD7000-es GPU-k architektúrája. Való igaz, hogy az utóbbi években komolyan nyomul az AMD a játékfejlesztőknél és a DX11 megjelenése óta sokkal több játék jelenik meg AMD logoval, mint nvidia-val. Amúgy, amikor a játékok zöme Nvidia logoval jött, akkor is jól lehetett játszani AMD/ATI kártyákkal is csak ritkán kellett várni driver frissítést vagy patch-t egy adott játékhoz. Ahhoz képest, hogy a játékok nagy részénél bevillant nekem a reklámszagú Intel és Nvidia logo Én nagyon jókat játszottam full AMD-s gépen is, gond nélkül, magas beállításokkal! Szóval a játékok mellett feltűntetett logokra szvsz nem kell sokat adni, de ha mégis, akkor az utóbbi években az AMD a befutó (ráadásul a következő generációs konzolok játékai is APU egységekre és GCN felépítésű grafikus feldolgozóra fognak íródni...az Xbox One és a PS4 esetében is). Nem rosszak az Nvidia kártyák sem, de az alsóbb és a csúcs kategóriákban túlárazottak az esetek többségében. Az AMD nyomulása a HD4000 szériától meg szerintem megér egy misét, mert bőven tettek az asztalra és nem lehet szó nélkül elmenni mellettük. Ez az nvidia támogatás meg a driver, tartósság és stabilitásról szóló zöld mesék meg alaptalanok!
2013. szept. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. szept. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kittycica94 ***** válasza:

Nekem Sapphire Hd 7870en van! Egy játék se hisztizett alatta. Metro last light minden maxon gyönyörűen ment, és még jópár game kimaxolva csodaszépen hasított!

Hidd el, jó választás az Ati kártya!

2013. szept. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!