Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Radeon HD7850-es videókártya...

Radeon HD7850-es videókártya mellé milyen alaplapot és processzort vegyek, ami illik hozzá?

Figyelt kérdés
2013. szept. 7. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyiből?
2013. szept. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát.. Maximum 60ezerre gondoltam. Nekem most épp valami intel 2magos 3000-es van, de az elég kevés szerintem néha.
2013. szept. 7. 13:47
 3/4 anonim ***** válasza:

60?

csekélyke :/

próbálj meg i5 procit (őszintén nem tudom mennyibe fáj, de anno 100ba belefért a többi alkatrésszel)

2013. szept. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Használt i7-et láttam a neten 30ért. 1 lapot pedig nem tudom mennyibe tudnék szerezni. Aki eladja 30ért az i7-es procit, az tud adni mellé 8gb ramot is, bár gondolom az több lenne még.. úgy 10-t számoltam rá kb. Gari nincs rá, de ha vállalna 1 hónapot, az nekem bőven elég lenne, mert akkor kiderül, hogy van-e valami baja.. és akkor maradna a lap végül, s akkor meglenne, de lapot nem akarok használtan venni. Van 20ért újonnan is, de inkább a 30as kategória lenne jó, szóval így még lehet jólenne, ha 70ből.. :)

Bár nemtudom. Lehet, hogy újonnan kéne mindet megvenni apránként. Aztán később összerakni.

2013. szept. 8. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!