Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bluray lejatszomon van USB 2....

Bluray lejatszomon van USB 2. 0 bemenet, es szeretnem hasznalni kulso hard driveval, kb:2TB. Az avi filmeket akarom atmasolni ra, de azt olvasttam, hogy csak a FAT 32 es filet olvasa ki. Valaki tud segiteni, hogy ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Nagyon Koszonom,minden segitseget!!

#FAT 32 formatum
2013. szept. 7. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a külső vinyó nem FAT32-es fájlrendszerű, hanem a ma gyakran használt NTFS, akkor nem fogja felismerni a lejátszód. Ennyit jelent...
2013. szept. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az USB csatlakozóra kötött adattárolót fat32-be kell formázni, hogy a lejátszó kezelni tudja. Fat32 fájlrendszerben egy fájl mérete viszont nem haladhatja meg a 4GB-t illetve maga az adattároló sem lehet nagyobb 32GB-nál. Erre lehet, hogy van valami orvosság, nem tudom (nem vagyok jártas a kérdésben, nagyon régóta nem használok Fat32-t, mert szerencsére nem kényszerít rá semmi).
2013. szept. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó leírta bővebben, annyit javítanék, hogy nincs 32 GB-os mérletkorlát...
2013. szept. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonok minden segitseget,utana jartam,es a Samsung BD-C 5500 bluray jatszo nem igenyli a FAT32,hanem vigan mukodik a NTFS formatumal!Tehat egy 2TB external HD-re vigan ra tudom masolni az osszes DIVX filmet.
2013. szept. 7. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!