Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer egérnek a Saitek Cyborg...

Gamer egérnek a Saitek Cyborg R. A. T 7 jó lenne? Illetve szerintetek a cod/cs-hez inkább vezetékes, vagy vezeték nélküli egeret ajánlanátok, és miért?

Figyelt kérdés
[link]
2013. szept. 9. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:

"Gamer egérnek a Saitek Cyborg R. A. T 7 jó lenne? "

Aligha, elég drága és a szenzora közel se (nagyon finoman fogalmaztam) olyan jó. Alapvetőleg nem ajánlok csili-vili lézeres egereket, de ha ez is szempont ott a Logi G9x. csak ez is indokolatlan drága.


" vezetékes, vagy vezeték nélküli egeret ajánlanátok, és miért?"

Kizárólag vezetékes. Az alap input laggra rájön a vezeték nélküli késése.


" [link]

Ha valami Transformer lennék már tuti félkézzel gépelnék.

2013. szept. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kép nem működik. Nekem ezek a csicsás egerek jönnek be valamiért. Amúgy a RAT9 sem jobb?
2013. szept. 9. 23:16
 3/6 A kérdező kommentje:

Esetleg valami Razer egér, ami erre nagyon jó?

Sokszor tapasztaltam, hogy az ellenfél gyorsabban meg tud ölni, holott nem játszom rosszul, csak ő valamiért gyorsabb, s ez miatt kéne 1 másik egér.. :D

2013. szept. 9. 23:17
 4/6 anonim ***** válasza:

A képnél a te linked szúrtam be rosszul.


Arányaiban az se jobb. A G9x ajánlásom marad, frankó kis egér ha nem sajnálod rá a pénzt.


Itt a hsz vége felé találhatsz egy listát, mind kipróbált, sokat nyüstölt, remek szenzort kapott egér.

2013. szept. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

link lemaradt:

[link]


bocs, este van, megyek el is teszem magam másnapra

2013. szept. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zoliba' válasza:
logitech g400. 10k.
2013. szept. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!