Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikrofonos fejhallgatót...

FREEDDY kérdése:

Mikrofonos fejhallgatót vennék. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 10. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. szept. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vaan jobb áron is:


[link]


De én inkább ezt ajánlanám:


[link]


Egyébként nem adtad meg a ráfordított pénzösszeget, de ha a 20000 Ft alatti kategóriát nézzük, akkor talán ezek a legjobbak mikrofonosba, azért mégis csak jobb neves audio technikai eszközökre szakosodott gyártóktól vásárolni, mint PC Gaming gyártóktól, akik negyed annyit nem értenek ehhez a szakterülethez.

2013. szept. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia, én ilyet ajánlok: GENIUS HS-G700V 7.1 Virtual Gaming Headset (14.000Ft) , nagyon szépen szól, szép is, 7.1-es (térhatású a hang mint a mozikba, kb). nekem nagyon bejött, mindenkinek csak ajánlani zudom!
2014. jan. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia, én ilyet ajánlok: GENIUS HS-G700V 7.1 Virtual Gaming Headset (14.000Ft) , nagyon szépen szól, szép is, 7.1-es (térhatású a hang mint a mozikba, kb). nekem nagyon bejött, mindenkinek csak ajánlani tudom!
2014. jan. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
(bocsi h 2x írtam)
2014. jan. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!