Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen ez a gép amit összeraktam?

Milyen ez a gép amit összeraktam?

Figyelt kérdés

Proci:A8-5500

Ram:Kingstone hiperx blue cl9 khx1600cl9d

Táp:Chieftec iArena 450w

Ház:Cooler master elite knight 350

Dvd: Valami 4000 forintos samsung

Alaplap:msi fm2 a55m e 33

A gépet ipon gépösszerakó csináltam...

Ha valami tanácsot tudnátok adni hogy mi helyett mit kéne akkor megköszönném..

A gépet nem játékra szeretném használni hanem htpc-nek legyen gyors és stb de direkt ezért nem veszek bele vga-t:)


2013. szept. 10. 21:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja lefelejtettem a merevlemezt: Kingston 60gb sata 3 2,5 ssd now v300 sv300s37a/60g
2013. szept. 10. 21:48
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetleg belinkelnéd a konfigot az ipon gépöszerakójából kimentett képen?
2013. szept. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Minek?

Am mire összeraknám megin felkelne a nap...nem tudom megin ezeket kikeresni ráadásul szar a gépem(vagy az oldal?) És qva lassan jelöli ki a termékeket...

2013. szept. 10. 22:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Mivel akkor egyben látnám, miről van szó és mennyibe kerül (ez a lényeges infó például pont lemaradt).

Eleve ezzel kellett volna kezdeni.


Így első ránézésre viszont HTPC-be nem kell A8 iArena helyett meg mehetne valami jobb.

2013. szept. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Teno ***** válasza:

Viszont az A55 lap elég fapados, pláne h lesz SSD, meg később csak jobb egy usb 3.0 pendriveot használni

Szóval A75 lapot ajánlanék

2013. szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem volt régen 4 magos phenom-om és a gép kevesebbszer fagyott le és több program tudott futni egyszerre gyorsan (nem játékra gondolok, de megy egy film melette sok oldal van megnyitva netalán böngészek is stb..erre kellhet a 4 mag nem?)
2013. szept. 10. 22:36
 7/9 A kérdező kommentje:
Táp nekem mind1 de azért vettem chieftecet mert mégis azért márkás érted...A chieftec ek jók szoktak lenni nem? Meg ilyen gépbe úgy halottam nem kell nagy táp mert a proci is 65w azon kívül meg nagyon nem eszik semmi...a75 meg usb 3 tébyleg jó lenne de azok a lapok 20 nál kezdődnek igaz?
2013. szept. 10. 22:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Az APU:

4 programszál teljesen felesleges HTPC-be. Manapság 2 is elég, hogy videókonvertálás közben fullHD filmet nézz és mellette sok tabon netezz. A netezés jobban eszi a memóriát, mint a CPU-t, a filmet pedig szinte teljes egészében dedikált célhardver játssza le.


A Chieftec jó, csak az iArena nem. Ráadásul nem is annyival olcsóbb, amennyivel rosszabb a normális (CTG; GPS) modelleknél. Az a plusz egy ezres egy FSP Hexára vagy GPS400-ra bőven belefér és megéri.


Az alaplap pedig tényleg nagyon fapados. Az SSD-t is megfogja a SATA2 és az USB 3 is nagyon hálás tud lenni a jövőben.

2013. szept. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Akkor valami A6 ost ajánlasz ami 2 magos?

Lenne még egy ide kapcsolódó kérdésem

Ha úgy veszem meg iponból a gépet hogy 1500 ért összerakják nekem, akkor a gépházat lematricázzák hogy ha szétszakítom elvesszen a garancia vagy hogy van ez? Mer ha így van akkor inkább nem rakatom velük össze.

2013. szept. 11. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!