Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb játékra?

Melyik a jobb játékra?

Figyelt kérdés
azt szeretném kérdezni, hogy az amd-s procik vagy az inteles procik a jobbak játékra? Most per pill egy pentium r dual-core e 5300-am van 2,6 ghz és hát ez elég gyengusz szerintem játékra. Meg hogy azt hol tudom megnézni hogy milyen proci kell az alaplapba? Amúgy az alaplapom Típusa Gigabyte G31m-es2c! Megköszönném ha tudnátok olyan processzorokat küldeni mind 2 ből ami jó lenne és még egy dolog nem az 50 ezer forintos kategóriára vagyok kíváncsi!

2013. szept. 10. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
socket 775 procikból keresgélj
2013. szept. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az már elavult platform, de amúgy is játékra a videokártya milyensége sem mindegy...sőt főleg az számít (de nem az, hogy "hány megás"). Igaz az E-5300 már gyengusz a modernebb kártyákhoz, de egyik lehetőség, hogy egy kis tuninggal és egy HD5750 szintű karival még lehetne vele játszadozni, ha meg komolyabb fejlesztés kéne, akkor inkább új platform-ra való gyűjtögetést javasolnék! Az alaplapod nem támogat AMD processzorokat, sőt pontosan csak ezeket támogatja:

[link]

A legerősebb proci bele a Core 2 Quad 9000-es széria, de ilyenekt is csak használtan találni és lehet, hogy nem is olcsón.

Milyen a videokártyád?

2013. szept. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Videokártyám típusa Gigabyte geforce gtx 630 1gb ddr3!
2013. szept. 11. 18:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát az nem egy erős kártya (egy átnevezett GT440), annak elvileg elég az E5300 is...Komolyabb játékos igényhez a CPU csere mellé mindenképp ajánlanék videokártya cserét is.
2013. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
most vettem ezt a videokártyát! olcsóbb kategóriából, de nekem nem arra kell hogy fusson minden full grafikon és egyenlőre így el lehet játszadozni ezzel a kártyával. már c 2-t kipróbáltam sőt a c3mat is hát mind 2 közepes felbontáson 1366X768 al elég jól elfutott a c 3 szintén csak 1366x768 on hanem csak 1024x768 on de processzor cserét többek közt azért szeretnék mivel szinte az egész gépembe új dolgokat vettem kártya ház winchester csak az alaplap meg cpu maradt és az alaplappal sosem voltak problémáim a cput meg jó lenne fejleszteni.
2013. szept. 11. 22:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Erre a platformra sokat nem költenék, talán kezd el spórolni egy újra. Ha mégis procira vadásznál, akkor 10k körül egy használt E8400 vagy 20k körül valamilyen Core 2 Quad még elfogadható befektetés lenne, bár a videokártya miatt jelentős gyorsulást nem tapasztalnál játékok alatt.
2013. szept. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem mivel nem egy erős kártya, de el megy az! :D nem atom erő gépet akartam csinálni amikor elkezdtem kicserélgetni a cuccokat főleg hogy nem is kell nekem a full grafika a játékoknál. Megnézem ezeket a procikat
2013. szept. 11. 22:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha neked megfelel, akkor oké...az a lényeg
2013. szept. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!