Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hová tűnt a festék a nyomtatóp...

Hová tűnt a festék a nyomtatópatronból? 10 oldal után kifogyott a fele. Miért nyomtat csíkosan a fekete?

Figyelt kérdés
Hp Phopotpsmart 5510 tipusú nyomtatóban ma cseréltem patront, a régi kifogyott, meglepően gyorsan talán 5 vegyes, és 30 fekete oldalt nyomtattam, mindegyiken csak szöveg. Már csíkozott, halványult így idejét láttam cserélni. Megdöbbenésemre az új patronnal még silányabb lett az eredmény, és csak a fekete szín csinálja, azt is úgy, hogy az első 5-10 cm jó aztán teljesen elhalványul a végére már nem is látszik semmi. Ráadásul 11 oldalt nyomtattatása után a papírra került tinta menniysége sem adhatna arra okot, hogy ezek után a színes tinták félig, a fekete háromnegyedig kifogyott, a tintaszint jelző szerint. Eredetileg a fekete patronnak 250 a színeseknek 300 oldat kéne bírniuk, ha ezt felezem akkor sem egészéges ez a mennyiségű fogyás.

2013. szept. 10. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyári HP patron, vagy utángyártott/utántöltött olcsó cucc?
2013. szept. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Gyári patron. Két év alatt mindössze ez a harmadik széria patron amit beleteszek, midegyik gyári volt, ez is az.


Most néztem a szervíz árakat, ha rádobok egy tizest veszek belőle másik készüléket meg egy vacsorát egy jó kávéval.

2013. szept. 11. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!