Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan állítsam be a videókárt...

Hogyan állítsam be a videókártyám és a procim sebességét gyorsabbra? Többi lent.

Figyelt kérdés

most vettem új laptopot : hp pavilon g6 (intel i3, Radeon HD 7310M)

a gondom az hogyha facebookozok + 2 youtube oldal megvan nyitva akkor simán lefagy és várnom kell vagy 5 percet..

a másik hogy a minecraft(próbáltam először egy gyengébb játékkal kipróbálni)medium grafikán akad....vab vagy 12-25 fps..ami szerintem nagyon kevés legkisebb grafikán van 50 fps ami jó...

a családban másnak is van leptopja integnrált videókártyával..és neki uyanez a játék lowon megy 50 fps-el... ez hogyvan????

lehet állítani valahogy a videókártya grafikai beállításán? illetve a processzor gyorsaságán???????

előre is köszönöm a válaszokat

(windows 7 va a gépen)



2013. szept. 11. 20:00
 1/9 soccerway ***** válasza:
Nem kell állítani rajta mert gyors, a vírusokat és egyéb windows lassító cuccokat kell letakarítani, ha nem megy akor lehet újratelepíteni a windowst.
2013. szept. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ez kell neked.

2013. szept. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de szerelő rakta fel 1 hete ..
2013. szept. 11. 20:39
 4/9 soccerway ***** válasza:
és? 1 nap alatt is tönkremehet a win.
2013. szept. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és mit tudok csinálni hogy jó legyen? segítenél?
2013. szept. 12. 20:07
 6/9 soccerway ***** válasza:
1. hsz-t olvasd újra
2013. szept. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de még nem töltöttem le semmit.. és mit vegyek le?azvan tajta amit a szerelő rárakott...
2013. szept. 13. 18:54
 8/9 soccerway ***** válasza:
Sokkal gyengébb gépen és vga kártyával is megvan 20 fps körül, a duál vga-t nem vágom, nézz utána melyik driver van telepítve jelenleg az integrált vagy a radeon hd.
2013. szept. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a szerelő azt mondta hogy mindkettőt telepítette.
2013. szept. 14. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!