Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez az alaplap és ez a hangkárt...

Ez az alaplap és ez a hangkártya? (linkek lent)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


A kártyán látható csatlakozó nem úgy tűnik nekem, hogy belemenne az alsó (fehér) csatlakozóba az alaplapon mert 3-as tagolású, ezen meg csak 2-esek vannak. Ha jól számoltam akkor az a nagy fehér a pci, és a kártya leírása szerint pont jó is lenne, de a kép nem győzött meg.

Ha nem jó így, akkor tudnátok ajánlani valami "minimum hasonló tudású" és árú kártyát?

Egyébként még az egyik olyan kicsi csatlakozó szabad, mert a szürkében van a videokártya, és eltakarja az első kicsit.

Sajnos a hangkártyák terén nem vagyok annyira otthon.



2013. szept. 12. 08:54
 1/4 hypno ***** válasza:
Az a kártya úgy bele megy a PCI foglalatba mint a pinty.
2013. szept. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ :)

és egyébként megéri?

úgy értem, ez a fejhallgató erősítő meg a gx 2.5 motor az érhet is valamit, vagy csak jól hangzik?

2013. szept. 12. 09:47
 3/4 hypno ***** válasza:

Soha nem volt diszkrét hangkártyám, mert szerintem az integrált pont jó arra amire kitalálták.


Viszont én még a Hifi korszakban szocializálódtam, vagyis szilárdan hiszem, hogy egy jó kétcsatornás (sztereo) rendszer zenehallgatásra sokkal jobb, mint a sokcsatornás vackok.


Azért aamennyire emlékszem, erről a kártyáról jókat írtak a rajongók.

2013. szept. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hypno ***** válasza:

Kiegészítés:


Egy fejhallgatót nem kunszt rendesen kihajtani, vagyis valószínűleg korrekt ebből a szempontból.

2013. szept. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!