Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol tudom megnézni, hogy...

Hol tudom megnézni, hogy mennyi szabad hely van a RAM-on?

Figyelt kérdés
RAM

2013. szept. 13. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Vista/7 oprendszerhez vannak minialkalmazások, amik mutatják (gyárilag is van egy CPU/RAM kihasználtság mutató). A letölthető All CPU Meter is kíváló erre a célra (még jobb is). A feladatkezelő teljesítmény fül alatt is van memória kihasználtság kijelző. Az AMD system monitor is mutatja (AMD-s lapoknál).
2013. szept. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz szépen
2013. szept. 13. 18:29
 3/4 A kérdező kommentje:
De nekem windows xp-m van.
2013. szept. 13. 18:37
 4/4 anonim ***** válasza:
A feladat kezelőben ott is látszik, de külön figyelmet inkább a physical memory/fizika memória rublikára kell fordítani, ahol látható a teljes és a rendelkezésre álló mennyiség kilobájtban megadva. Az Aida 64 rendszerinformációs alkalmazás is képes valós időben mutatni az erőforrás kihasználtságot több hardverelemre is levetítve (ha kell a képernyő sarkába is ki tudja írn a kiválasztott elemek kihasználtságát/hőmérsékleteket/fordulatszámokat).
2013. szept. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!