Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel 82801DB ICH4 - AC'97:int...

Intel 82801DB ICH4 - AC'97:integrált audió kártyám van?

Figyelt kérdés
egy Realtec97 nevű illesztőprogram való hozzá. Amivel gond van. A nagyobb, ha felrakom közvetlen utána KÉKHALÁL. összeomlik a rendszer és csak a visszaállítási pontról tudja betölteni a Windows-t. Csak az az érdekes, hogy mikor megvettem a gépet ugyanez az XP volt rajta és ez a hangkártya és MŰöDöTT. Azon kívül, hogy vegyek ujjat, tudok valanit tenni?

2013. szept. 14. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Még azt próbáld meg, hogy innen töltöd le.

Az Intel® Driver Update Utility alatt levő Continue gombra nyomsz és megkeresi az alaplapod típusát és a hozzá való drivert.

2013. szept. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kéri,hogy töltsem le és telepítsem az ActiveX/Java programot,de ha el kezdem telepíteni ezt írja ki „A network error occurred while atternpting to read from the file:c:\documents and settings\rendszergazda\dokumentumok letöltések\systemreguirementslab_intel_4.5.13.0.msi” Mi ez?
2013. szept. 16. 14:41
 3/7 A kérdező kommentje:

Várj frissítettem a Javát és ezt írta ki


Intel Chipset Software Installation Utility (Chipset INF)

Product Detected

Current Version Installed

This device is unknown or unsupported. Please contact the manufacturer for possible updates. More information>>

Audio Driver for Intel Desktop Board

Product Detected Audiokodekek

Current Driver Installed

This device is unknown or unsupported. Please contact the manufacturer for possible updates. More information>>

2013. szept. 16. 14:51
 4/7 A kérdező kommentje:
nagy nehezen letöltöttem de ugyanaz nincs diditálisan aláírva utána pedig kékhalál.Egyéb ötlet?
2013. szept. 16. 15:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor Windows újratelepítés.
2013. szept. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azon is túl vagyok.Lehet,hogy a telepőn az xp rossz?
2013. szept. 16. 20:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem eredeti, akkor igen.
2013. szept. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!