Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A "0x001f1cb0" címen lévő...

A "0x001f1cb0" címen lévő utasítás a "0x001f1cb0" memóriacímre hivatkozott. A memóriaterületen nem végezhető el a következő művelet:written. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Ilyen és hasonló hibaüzeneteket dob ki a gépem,és utána lefagy.
2009. nov. 4. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha egy konkrét program dobja, akkor lehet szoftveres hiba is. Ha nem, akkor valószínűleg memória probléma. Kellene futtatnod egy memória tesztelő progit. Én erre az Ubuntu linuxot használom, bootoláskor memória tesztelési lehetőség van. Biztos van más progi is erre..
2009. nov. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is tippelem a memóriahibát.
2009. nov. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sima winfos kékhalál-ok.


Sűrűn előfordul ha a gép Suspend üzemmódból jönne vissza, de egy-két driverhez tartozó hardver még nem éledt fel.


Ha "csak úgy", működés közben dob ilyetn hátast a rendszer, akkor valóban lehet memória gond, de én előbb akkor is valami külső vagy ideiglenes eszközre és annak driverére gondolnék. Mit csatlakoztattál utoljára? Mit telepítettél utoljára? Mióta van ez a hiba? stb.

2009. nov. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is valami új telepités csinálja a hibát.Ashampoo tűzfal,Ashampoo winoptimizer6,Atomic Alarm clock,Logitech Setpoint szoftver frissités.Ezeket raktam fel.
2009. nov. 4. 17:06
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt találtam a neten erről a hibáról.

2009. nov. 4. 18:38
 6/6 A kérdező kommentje:
A szerviz pack3 telepitése megoldotta a problémát.
2009. nov. 4. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!