Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit csináljak, ha a gépemen...

Mit csináljak, ha a gépemen win xp van és rá akarok dugni egy +winchestert amin szintén vagy egy win xp és azt akarom, hogy a +winchesteren lévő windows ne zavarjon meg semmit és, hogy továbbra is a régi windowsot lássa a gépem?

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Alapból a régi fog indulni, szerintem...
2013. szept. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Boot beállítás függő, ha a régi vinyód az elsődleges a Bootolás folyamatában, akkor a régi vinyót fogja használni és akkor a régi Windows-t tölti majd be. Ha az újabb Windows-t töltené be, akkor a BIOS-ban át kell állítanod a Boot sorrendet. Személy szerint rádugnám az új vinyót a gépre és leformáznám, mert feleslegesnek tartom a 2 Windows-os megoldásodat.
2013. szept. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel a bootsorrendben típus szerint állítod be első helyre a vinyót, így kétlem, hogy egy második vinyó üzembehelyezésekor átállítódna a bootsorrend magától, ergo nem fog változni a bootolás folyamata sem!
2013. szept. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen én sem fogom tartogatni a fölös windowsot csak még a fontos dolgokat lementem addig utána úgyis formázom.
2013. szept. 18. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!