Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Imperium Core I5 Premium HD...

Imperium Core I5 Premium HD PC Geforce GTX 760-as VGA-val sokkal jobb, mint GTX 660-nal? Érdemes belerakatni? Procija i5 4570s alapjában véve jó?

Figyelt kérdés

2013. szept. 17. 13:18
1 2 3
 1/26 Osynho ***** válasza:

Ne vegyél előre összerakott gépet, nem éri meg!


A 760-as kb 30-35%-kal erősebb a 660-nál (kb 670 szint).

2013. szept. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ne vegyél ilyen előre összerakott kacatokat.
2013. szept. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Tudom ezt sokan írják, de nem tudok összerakatni magamnak laikusként. Igazából játékra kell, netezni, plusz céggel kapcsolatos ügyeket intézni. Azt szeretném, h az új játékok is elfussanak rajta szaggatás nélkül.

Arra bőven megfelel, nem?

Sztem az alkatrészek ( több hozzáértő személytől informálódva) egész jónak tekinthetők.

2013. szept. 17. 13:57
 4/26 Osynho ***** válasza:
Nem is neked kell összeraknod. Megrendeled, összerakják, a futár meg a kezedbe adja. Az a több hozzáértő személy meg miért nem segít az alkatrészek kiválasztásában? Vagy miért nem úgy tetted fel a kérdést, hogy ennyi pénzért mit érdemes venni? Kapsz kész konfiguráció-terveket.
2013. szept. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
De amúgy milyen ellenvetésetek van a géppel kapcsolatban?
2013. szept. 17. 14:34
 6/26 Osynho ***** válasza:

[link]


Gondolom ez az. Nem tudni milyen az a táp, ezen kívül ennyiért jobbat is ki lehet hozni. Mire használnád?

2013. szept. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Játék, net, céggel kapcsolatos ügyek. Igazából mindenre. De nem fogok egész napokat sőt még fél napokat sem játszani. Azt szeretném ,h az új játékok is ha vmelyik megtetszik, fusson szaggatás nélkül. Sztem csak single player menne rajt. AMD-t nem szeretnék azt tudom.
2013. szept. 17. 14:55
 8/26 Osynho ***** válasza:

Adott pénzért lehet jobbat kapni. Ennyi a lényeg. Ha téged nem zavar ez a tény, akkor megveheted ezt is, menni fognak rajta a játékok.


Önmagadat nevezted laikusnak, majd kijelented, hogy nem akarsz amd-t. Ez nekem egy kicsit furcsa. :/

2013. szept. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Ezt a kijelentésemet mások véleményére alapoztam. Már nem követem ezeket a dolgokat, tehát a lényeg, h érdeklődtem.

Ha jól értem, igazából csak a Táp mivoltával van gond? Milyet javasolnál bele, vagy ha másik tápot kérnék bele, az magával vonzana más alkatrészek kicserélését is?

Köszi

2013. szept. 17. 19:42
 10/26 Osynho ***** válasza:

Mások mire alapozzák a véleményüket? :) Csak azért kérdezem, mert bizonyos árszegmensben és bizonyos felhasználási területeken nagyon is versenyképes az amd!


Nem biztos, hogy baj van a táppal, de ezt addig nem lehet tudni, amíg el nem árulják a típusát. :) Egyébként nem csak ezzel van a gond, ennyi pénzbe bele kellene férnie egy jobb vga-nak. Pl gtx760, vagy 7870, 7950.

2013. szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!