Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem települ?

VLLBalázs kérdése:

Miért nem települ?

Figyelt kérdés
Adva van egy új Packard Bell Tk81 nevű laptop! Alapból windows 7-tel de én szeretnék rá xp-t. De mikor telepítem a telepítés közben kíír egy hibaüzenetet és leáll! Nem tudom mit kell ezzel tenni mert nagyon kéne rá az xp! Légyszi segítsetek!!!!!

2013. szept. 17. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdésnek azt kéne tenni, hogy megosztod velünk, h milyen hibaüzenetet kapsz.
2013. szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát figyelj!!!! Én most nem fogok elkezdeni megint telepíteni! Egy kék képernyő valami szöveggel és újraindul! Ennyi! Nagyon kéne az xp!!!!
2013. szept. 17. 20:18
 3/7 hypno ***** válasza:
100%

Hát figyelj!

Mi meg nem fogjuk kitalálni, hogy mi volt a kék képernyős hibaüzenetben.

Nem azért mert genyák vagyunk, hanem mert honnan találjuk ki?

Meg úgy látszik neked sem fontos annyira mint ahogy mondod.

2013. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, kérdező!44 Akkor old meg magadtól!!44négy
2013. szept. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Majd mingy megcsinálom virtualboxba!


Csak várjál...!

És ha már ennyire b*****z hogy beszólsz egy informatikai analfabétának akkor legyen akkora p***d hogy segíts is neki!

2013. szept. 17. 20:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért lenne fontos tudni hogy mi a hibaüzenet mert lehet pár tucat oka a leállásnak és anélkül elég nehéz tanácsot adni.
2013. szept. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

No akkor most magára a gépre akarod telepíteni vagy VirtualBoxba? Nagyon nem mindegy.

A hibaüzenet kérése pedig nagyon is jogos, anélkül senki sem fogja neked megmondani, hogy mi lesz a probléma.

2013. szept. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!