Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Letöltöttem a win8 at és ISO...

Letöltöttem a win8 at és ISO ban van, azt ki kell csomagolni mielőt kiirom?

Figyelt kérdés
A másik meg ,hogy a biosban hogy kell beállitani ,hogy cd-ről bootoljon?

2013. szept. 19. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:

NE CSOMAGOLD KI!!!

Múltkor én is így rontottam el a linuxszal és szenvedtem egy napot, hogy mi a tökömért nem megy már.

Minden írónak (elvileg) van olyan modulja, hogy ISO képfájlt ír ki, azt használd.

BIOS-ban pedig: Advanced BIOS Features --> 1st Boot -->CD-ROM (vagy valami hasonló)

2013. szept. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az használtam ami a windows 7-en van alapbóll nem tudom hogy mi a neve beraktam az üres dvd-t és kiirta hogy lemezre írás és az alapján csináltam 2x-es sebességgen. Ez volt a leglassabb.
2013. szept. 19. 13:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a lemezen az .iso fájl van, és nem annak tartalma, akkor rossz.

Azért kell egy íróprogram, és annak iso/lemezképírási lehetősége, hogy az iso tartalma legyen majd a lemezen, és ne az 1 db fájl, amit nem lehet bootolni.


Egy sima ingyenes kis íróprogram is képes erre, de a rendszer alapértelmezettje még nem valószínű.

2013. szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezzel írd ki.

[link]

2013. szept. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most egy ilyennel kezdtem el ISO workshop
2013. szept. 19. 14:14
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezen is van olyan hogy ISO irása
2013. szept. 19. 14:15
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget most már jól van kiirva. A bootolás meg ugy ahogy az első irta?
2013. szept. 19. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!