Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csak úgy randomba elmegy a...

Csak úgy randomba elmegy a netem ilyen 2-3 percekre mi lehet a baj? A modem kezd meghalni vagy mi lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdte ezt el csinálni, és elég idegesítő főleg ha online játszok valamivel. Kb. olyan 3-4 napja kezdődött. Meg amikor bekapcsolom a gépet régen egyből már ment a net is most meg ilyen 10 perceket kell várni hogy bejöjjön meg kinyomni a wifi routert meg a modemet is aztán újra be. A wifi routernek nincs baja szerintem még kb. másfél éves, de a modem már nem egy mai darab. Szerintetek mi lehet a baj?

2013. szept. 20. 08:01
 1/7 A kérdező kommentje:
vagyis 3-4 napja az kezdődött hogy ilyen 10 perceket kell várni hogy bejöjjön a net ezt a 2-3 percre csak úgy random elmegy dolgot kezdte tegnap
2013. szept. 20. 08:06
 2/7 P.O.C. ***** válasza:
100%
A modem hibát csak úgy tudod kiszűrni, ha egy ideig csak róla netezel a Wi-Fi router kiiktatásával. De még akkor sem 100%, hogy modem, lehet hiba a szolgáltatói oldalról is.
2013. szept. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
próbáld ki hogy csak a modemet használod, ha ugyanúgy darabos a net akkor hibabejelentés.
2013. szept. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ez már nekem is eszembejutott most megpróbálom majd meglátom mi lesz!
2013. szept. 20. 09:30
 5/7 A kérdező kommentje:
Csináltam egy rendszer visszaállítást, most csak a modemről fut a gép, lefutattam a hibaelhárítást és amikor nem volt net ezt írta ki: "a helyi kapcsolat nem rendelkezik érvényes ip-konfigurációval" ezt meg lehetne oldani valahogy?
2013. szept. 20. 10:05
 6/7 anonim ***** válasza:

milyen modem ?

valószínű a router osztotta az ip-t és ez lehet a probléma..

2013. szept. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valami Huawei SmartAX MT800u-T. Ez van ráírva
2013. szept. 20. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!