Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kell új alaplap?

Kell új alaplap?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a mai nap beszéltem az apámmal, mert akarok új procit, hogy mondjanak valami jó pénzszerzési lehetőséget.

Nekem apám azt mondta, ha akarok új procit, akkor kell új alaplap is.


A gépem a következő. Ha rossz teszek be bocsánat, de nem értek a gépekhez, én csak gamer vagyok.


Minősítés : 4.8 élményindex.

Proci : AMD Athlon II X2 250 3.53 GHz

RAM : 4 GB

64 bites.

Service pack 1.

2 magos.


Eléggé gyenge a gépem, de szerintem csak proci kéne a jobb minőséghez, mármint én ezt vettem ki belőle.


Nem tudom hol kell megnézni az alaplapomat, stb-t. csak ezeket tudtam megnézni a számítógép programba.


Kérlek titeket írjatok ötleteket.

És mondjátok meg az igazat.


Ilyen Procit akarok venni. Intel Core 2 Quad Q9300 2,5GHz LGA775 Processzor

V

AMD Bulldozer x8 FX-8150 3.6GHz AM3+ Processzor


Szerintetek ezen elfutna jól kicsi akadás, vagy akadásmentesen a GTA V, BF 3, Simcity 2013?


2013. szept. 21. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Töltsd le az Aida 64-et indítsd el, majd a nagy fehér ablakban ki lesz írva, hogy Alaplap arra klikk 2x megnyílik egy másik oldal ugyan abban az ablakban majd oda is ki lesz írva, hogy Alaplap arra is klikk majd kidobja az alaplapod adatait. Fentröl a 2. sorban van írva, hogy Alaplap neve és mellette ki lesz írva a lapod neve. Az Aida 64-ben mindent megtalálsz a gépedről. Az Intel felejtős AMD-s lapba mert nem megy bele.
2013. szept. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az adatokat pl. Everest programmal tudod megnézni, és utána tudunk pontosabb eredményt mondani arról, hogy mi futna el, mert nem csak a processzortól függ, hanem a VGA-tól is, meg attól, hogy mekkora felbontásban játszol.

De ha ezekre a procikra akarod cserélni, akkor kell új alaplap, mert neked most AM3-as foglalatos van, az FX-8150-nek meg AM3+ -ba megy bele, a Core 2 Quad meg LGA775-ös foglalatáról nem is beszélve.

2013. szept. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ohh. Értem, köszönöm. :C
2013. szept. 21. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!