Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PC Update vagy PS3, XBOX360?

PC Update vagy PS3, XBOX360?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem az lenne hogy egy pár hónapon belül amint kijönnek az új PS4 és XBOX One konzolok, mit érné meg venni.


Ugye lemegy az áruk a 360 és a PS3 konzoloknak valamivel, amint kijön a PS4 és a One, de viszont nem lehet tudni hogy meddig jönnek ki játékok rájuk még az újabb konzolok mögött.. Ezzel ellentétben szerintem a PC még egy kis ideig nem fog úgymond 'lecsengeni'.

Szerintetek mit érné venni? A jelenlegi gépemben CPU csere, és RAM vásárlás, vagy egy PS3, vagy XBOX360 konzol?


AMD FX 6300 -ra cserélnék.



2013. szept. 21. 21:37
1 2 3 4
 1/39 Teno ***** válasza:
Még 2014-ben(sztem 15-ben is) is jön majd játék a Xbox 360-ra, de az áruk nem hiszem h lejjebb megy majd...
2013. szept. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:

360-ra jön játék még 2018-ig biztos.

Ps-re szerintem kb ugyanígy.


Ami a pc-t illeti szerintem nem éri meg egy életen át csak pénznyelő.

Soha nem lesz olyan h összeraktál egyet x 100 ezerből és elég max 4 év és vehetsz újat. Konzol ellenben 10-12 évet lazán kihúz.

Mer nagyon jól tudják a hardware gyártok h a játék egyetlen ami miatt vesznek az emberek újabb és újabb cuccokat.


Ellenben veszel egy konzolt pl X360-t kapásból hozzáférhetsz 5-6000 címhez az elsőtől az utolsóig, az adott platformon.

Pc-n ellenben aminek ilyen driver olyan os, meg patch... kell.


Ha valaki attól jobban alszik h megy neki a Crysis 3 full grafikán váljék egészségére.

Én meg akkor mondanám h nekem megvan az összes Uncharted, KZ, Resistance, God of War.


És akkor én is mondjam h HIIIHIII pc-sek nektek ilyen nem lesz soha nem játszhattok vele.

Minek :) Ez üzlet annyi h ha Halozni akarsz vegyél X360-t Uncharted kell vegyél Ps3-t... stb


Igazából azt döntsd el h mivel akarsz játszani.

2013. szept. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Konkrétan nincs olyan játék amit 'szeretnék' játszani.. Nagyon sok játékon játszok mindig, nem nagyon ragadok le egynél.. De az igazat megvallva a Forza és a Halo sorozat nagyon tetszik nekem. Szívesen kipróbálnám, de csak azok miatt nem vennék egy Xboxot! :) A PS3ról meg annyit hogy nekem nem sok Exclusive game-je jön be.
2013. szept. 21. 22:28
 4/39 anonim ***** válasza:
Akkor neked a 3-ból maradt a pc de szólók 4 év múlva vehetsz újat :(
2013. szept. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. De szerintem az Xbox 360 és a PS3 se sokkal fogja tovább húzni.
2013. szept. 21. 23:10
 6/39 anonim ***** válasza:

Különbség annyi h mi konzolosok gond nélkül játszhatunk bármivel ami platform azonos.

Még te nem és ha meg is jelenik a ps4 meg a xone az se para mert megveszi az ember egy közép kategóriás pc árából és puff 12 évre nincs gondja.


De tégy ahogy gondolod.

2013. szept. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
De ha ennyire pc párti vagy minek írtad ki a kérdést ?
2013. szept. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Azért mert szeretnék kipróbálni egy konzolt is, de én nem vagyok otthon a konzolok terén. De látom a konzol fanok már figyelnek engem. :) Félreértést elkerülve, nem nézem le a konzolokat/konzolosokat, csak annyit mondtam, hogy én világ életemben PC-t használtam.

Vannak dolgok amik tetszenek a konzolban, vannak amik a PC-ben. De ettől függetlenül nagyon érdekelne egy konzol a közeljövőben!

2013. szept. 21. 23:46
 9/39 A kérdező kommentje:
Na meg a konzolokhoz játékot is kell venni, és mivel ahogy magamat ismerem heti egy játékot szeretek kipörgetni, ami elég sok pénz lenne ha egy játék konzolra 8-10k Ft.
2013. szept. 21. 23:50
 10/39 anonim ***** válasza:

Szerzel egy X360-t ki flashelteted és letölthetsz hozzá bármit a 8.5-s dvd az 200 ft nagy tételbe.


A ps-t azt nem érdemes mert csak a régieket tunád feltörni és azt is csak usb-röl.

Ez hosszú és bonyolult lenne.

Szal a ps-t inkább felejtsd el.


De a box még szóba jöhet.

Egyéb aggodalom ?

2013. szept. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!