Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baja a gépemnek?

Mi a baja a gépemnek?

Figyelt kérdés
A következő történik: Abban a pillanatban amikor választanom kéne a két operációs rendszer közül (windows 7, windows 8 ezek két külön partíción vannak) akkor újraindul a gép. Beraktam a winchesteremet egy másik gépbe, ahol az enyémről bútolt, és ugyanezt csinálta, de egy harmadik gépben (ahol nem erről bootolt) ott látom az adatokat (megjelennek a megfelelő meghajtók) vagyis a vinyó jó. Kipróbáltam hogy az én gépembe dugok bele egy másik winchestert, és az legalább odáig eljut, hogy választhassak op rendszert, de aztán az is újraindul. Az elején f12-őt nyomok és kiírja a hardverek adatait, procitól kezdve mindegyiknek. Létezik hogy proci probléma van? Aki találkozott már hasonlóval, légyszives segítsen.

2013. szept. 22. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
befosott xd
2013. szept. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez sajnos tobbfele hiba is lehet... masik gepben a te windowsod nem biztos h. menni fog, ha a hardver tulzottan eltero a tiedtol. a te gepedben ellenben lehet hardverhiba is (memoriamodul leginkabb), vagy siman lehet, hogy a windows sz*rta ossze magat, ez utobbi esetben a telepitovel kell helyreallitani.
2013. szept. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!