Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Adott egy tp-link wifi antenna...

Adott egy tp-link wifi antenna, amit teleepítettem, és nem akar működni. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Szóval: van egy tp link tl wn727g wifi beltéri antennám. Telepítettem, és tök jól működött egy darabig az asztali gépemen. Viszont egyik nap gondolt egyet, és amikor bedigtam az usb-be, nem érzékelte, meg semmi. Az atenna nem is világított. Átraktam egy másik gépbe, ott működik. Átraktam egy notebookba, ott is működik. Valaki légyszí segítsen. Köszi előre is :)

#TP-Link #antenna #beltéri #wifi #nem működik. notebook
2013. szept. 24. 05:50
 1/3 Turismo ***** válasza:
Próbálj ki más valamilyen usb-s eszközt, hogy működik-e a gépedben, mert lehet meghibásodott a csatlakozó. Ha meg megy akkor meg lehet driver hiba lesz. Az eszközkezelőben kellene törölni a driverét aztán utána lehet jó lesz! ;)
2013. szept. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

Én is az USB portra gyanakszom. Milyen tápod és alaplapod van?


Hasonló történet:

Ismerősömnél szívtam egy PCI -os TP-link Wi-Fi kártyával. Beleraktam feltelepítettem a drivert működött, újraindítottam a gépet sehol nem volt a Wi-Fi kártya, ismeretlen eszközként jelent meg az eszközkezelőben. Beleraktam egy másik PCI, slotba és ugyan azt eljátszottam a sokadik újraindítás, és rendes kikapcsolás-bekapcsolás után is ezt csinálta. Utána rájöttem, hogy teljesen áramtalanítani kell a gépet előtte, majd utána bekapcsolni, akkor persze alapból működött.

Gondoltam a Codegen tápjuk szemétkedik megpróbáltam egy minőségi táppal, de ugyan ezt csinálta. Érdekes, hogy az én tesztkonfigomba tökéletesen működött. Mondtam nekik, hogy ezzel együtt kell élni, áramtalanítsák előtte a gépet ha Wi-Fi -zni akarnak. :D

2013. szept. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi nagyon mindent. a driverrel volt gond, csak lusta voltam akkor még ezt ellenőrizni :P
2013. szept. 24. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!