Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megszívatott a win xp! Most...

Megszívatott a win xp! Most mi történhetett?

Figyelt kérdés

z induláskor egy majdnem szűz xp indul el, nem az amit használtam az utóbbi időben. Nincs két op rendszer telepítve a gépre. A jelenség olyan, mint amikor a telepítés után néhány szoftvert feltettem, és azóta nem történt volna semmi...

A gépen egyébként megtalálom azokat a programokat is, amit később telepítettem, és azok a dokumentumok is, amit lementettem az asztalra.

C:\Documents and Settings\Rendszergazda alatt többnyire, de nem minden. Olyan mintha nem rendszergazdaként jelentkeznék be. De egyébként mégis...

Most mi történhetett?


2013. szept. 24. 15:21
 1/4 A kérdező kommentje:

Még egy kis érdekesség!

Minden újra indítás után, elfelejti a beállításokat, és a mentett jelszavakat. Mintha csak akkor lett volna telepítve a gép is, és a böngésző is.

2013. szept. 24. 15:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hány felhasználót hoztál létre, melyikkel állítottad be a menüt, hátteret, stb. Azzal a felhasználóval nem szabadna ilyet csinálnia.
2013. szept. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak rendszergazda felhasználó van! Nem hoztam létre mást.
2013. szept. 24. 16:12
 4/4 A kérdező kommentje:
Miért felejt el a windovs minden beállítást az újraindítás után. Sőt! Elég csak kijelentkeznem, és az egyetlen felhasználóval visszalépve is minden beállítás elveszett. Mintha csak akkor telepítettem volna a gépet...
2013. szept. 25. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!