Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy hordozható szkenner...

Egy hordozható szkenner kellene nekem pl. könyvek lapjainak beolvasására. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Az lenne jó, ha lenne saját memóriája ,nem kéne feltétlen laptopot is vinni mellé. Ilyen létezik megfizethető áron?

2013. szept. 25. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Ezek közül nem tudom mi szerezhető be itthon, viszont jónak tűnnek.

[link] Magyarországon is lehet ilyeneket kapni, viszont elég szegény a felhozatal. Ha olcsón akarod megúszni és számít a jó minőség, akkor érdemes lenne választani valami könnyű síkágyas szkennert és megpróbálni összekötni okostelefonnal. ELVILEG nem lehetetlen. Persze a konnektortól még mindig nem szabadultál így meg. Az ilyen kézi olvasókkal szerintem az a baj, hogy messzemenőleg nem tudják egy normális szkenner minőségét hozni. (És ezt tesztek is alátámasztják..)

2014. márc. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én kb. 1 éve láttam a tchiboban, sajnos nem tudom, lehet-e még kapni és, h mennyibe kerülne. Azt viszont tudom, hogy elemmel működött és 1 db elem 300 oldal szkennelésére volt elég.
2014. márc. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!