Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gamer egeret, illetve...

Milyen gamer egeret, illetve egérpadot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Az egér max 5 ezer, az egérpadot olyan 3 ezer körül venném.

Köszi!


2013. szept. 26. 08:29
 1/3 hypno ***** válasza:

Alapvatően olyan egeret válassz, ami NEKED kényelmes.

Legyen vezetékes és optikai. (állítólag jobbak mint a lézeresek. Hogy miért, az soha nem érdekelt.)


Menj be egy Media Marktba és fogd kézbe.


Nálunk az A4tech X7 750BK bevált, de te lehet, hogy másként tartod a kezed, vagy nagy lapát tenyered van, vagy egyszerűen csak nem jön be.

2013. szept. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Először is köszi a választ!

Volt már X7-es egerem. 2-is, nagyon szerettem őket, csak az egyik egy idő után megtört a vezetéke, a másik meg a garancia lejárta után egy héttel megadta magát ( szerintem az optika ). Most nagyon szemezgetek velük, de nem tudom, hogy merjek-e mégegyszer venni egy ilyet.

2013. szept. 26. 08:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Optika biztos nem, mert lézeres:)

Alapvetően jó egér, ha kicsi kezed van.

Ami tuti jó egér, az a Logitech G400-as. Optikai érzékelő, iszonyat kényelmes, nagyon pontos egér, csak ajánlani tudom. Maga egy ilyen 8 körül van, kimeríti a keretet, de padnak veszel egy Qck-t, 1500 körül van egy jó szövetpad.

2013. szept. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!