Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amikor a memoriakartyam...

Amikor a memoriakartyam USB-vel megnyitom a gepen akkor miert arhivalo kent mutatja? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Szoval az lenne a gondom,hogy akarhanyszor a gepemhez csatlakoztatom a memoriakrtyam , vagy akarmilyen kulso adathortozot mindig parancsikon formajaban adja ki.

Igy nez ki: [link]


A valaszokat elore is koszonom!!!



2013. szept. 27. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Én legutóbb egy vírust szedtem fel az USB-re. Az azt csinálta, hogy egy indítóikont hozott létre a gyökérben és onnan lehetett csak megnyitni a többi mappát. Nem tudom, hogy veled is ez történhetett-e de ha nem te csináltad akkor érdemes lenne leellenőrizni az USB-det egy víruskergetővel. Én legalábbis ezt tenném elsőre.
2013. nov. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

koszi a valaszt de amugy nekem nem csak az USB-vel mutatta ugy hanem stick-el (adathordozoval) is.

De nem szamit mert Op rendszert csereltem es igy meg ;)

2013. nov. 4. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!