Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudnám bálitani a felbont...

Hogy tudnám bálitani a felbontást a Need For Speed Underground 2 mert nagyon nagy álitoma játékon de semmi moonitoron nem tudom hogy kell de ehhez valami pogram kell nem amúgy ilyesmi a monitorom?

Figyelt kérdés
[link]

2013. szept. 28. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
1280x1024 a max. Régi játék.
2013. szept. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen de széles a monitor ott a kép is ugyan olyan monitor és szélsen van benne
2013. szept. 29. 13:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Magyarul? Hogy valaki ennyire ne tudja az anyanyelvét...
2013. szept. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

szóval széles a monitorom ezért a játék is szélesen van benne ki van huzva a kép hogy tudom ez meg oldani ? hogy egy normális játék nézetbe legyen pl:

[link]

2013. szept. 29. 14:25
 5/6 -=GReddy=- válasza:
Akár mekkora méretre állítod a felbontást ha szélesvásznas a monitorod nem tudsz mit csinálni állítsd full grafra.Én nem tudok semilyen programról ami segítene ezen.
2013. okt. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
UniWS, de tölts le hozzá egy US típusú Underground 2-t, mert csak azzal lesz jó. Mellesleg: fél perc gugli...
2014. ápr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!