Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ennyire gyenge a gépem?

Zsolti89 kérdése:

Ennyire gyenge a gépem?

Figyelt kérdés

Planetside 2 játékkal próbálkoztam meg játszani kevés sikerrel, mert fps laggal küszködök.

Közepes ütközetben (30-40 fő) már csak 29 FPS-em van.


Gépem:

x4 740, 650Ti, 4GB RAM


Sokféle beállítással futtattam a játékot (árnyék: Ki, effektek: Alacsony, látótávolság: 1000), minden egyéb magas és alacsony beállítása között max 4-5 FPS különbség volt.

1280x1024 felbontás.


Valakinek hasonló géppel milyen tapasztalata van?



2013. szept. 28. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
650Ti elég gyengusz, érdemes lett volna helyette valami amd-s, de azért annak is vinnie kéne sztem...
2013. szept. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igen, egy nagy rakás kaki ahhoz...

Főleg hogy hogy indítottad el a PS játékot a gépen!?

2013. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

félre olvastam PS2 -re xĐ


Játéknak alapból nem nagy gépigénye van, még az integrált VGA -m is vinné.

Szóval itt valami driver probléma lesz...


(Vagy ahonnan beszerezted talán adtak mellé valami ajándékot ami megfogja a géped)

2013. szept. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Amikor vettem a 650Ti-t még nem volt HD7790. Játékot hivatalos oldalról töltöttem le. Legújabb Driver van fent. Más játékokban hozza az elvárhatót ezen a felbontáson. Far Cry 3 - Ultra élsimi nélkül, BF3 Ultra (Single). Mondjuk ezek Single Player.

Multizni csak BF BC2-vel szoktam minden fullon HBAO off csak és 30+ FPS.

Lehet, hogy nem összehasonlítható a kettő...

2013. szept. 28. 22:11
 5/8 anonim ***** válasza:

"Játéknak alapból nem nagy gépigénye van, még az integrált VGA -m is vinné." Kétlem.


Ez a játék ennyire gépigényes, ami a minimumon nem látszik meg. AMD x4 750k, HD7850 2GB OC, 8GBram, 1280x720 közepes beállításoknál minden ok.

2013. okt. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Legfőbb gondot akkor a 8GB RAM hiánya okozhatja?
2013. okt. 6. 15:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, a procid enyhén gyengébb, a GPU is, a ram is kevesebb, de mégis nagyobb felbontásban játszol. Ez így együtt sok lehet (gondolom én). Ami tuti nem kavar be az a videó memória, az nálam full mindegy volt hogy 1GB vagy a kártya OC változata 2GB.
2013. okt. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor kénytelen leszek felhagyni vele. Köszönöm a választ mindenkinek.
2013. okt. 10. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!