Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A C-meghajtómon a memória...

A C-meghajtómon a memória tele van,100mb szabad, hogy szabadítsak fel helyet rajta?

Figyelt kérdés
Alapból 55,7 GB-os és én biztos nem használtam el mindet, mint ahogy írja, mert egy mindent egy masik meghajtóra mentek. Utóbbi időkben jelent csak gondot ez számomra, mivel multkor is felszabaditottam 2GB helyet és megint tele van.

2013. szept. 28. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:

A fontos adataidat mentsd egy külső merevlemezre és rakd újra a géped.

De vannak erre kitalált programok pl: advanced systemcare, stb.

2013. szept. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kapcsold ki a rendszer vissza állítást, ezzel törli a korábbi pontokat, ami akár több 10GB adatott is jelenthet.

+ nézd meg a TEMP és Dokumentum mappákat, sokszor telepakolják a programok.

2013. szept. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg kikapcsolhatnád a hibernálást, ha nem használod, mert az annyi helyet foglal a vinyón, mint a ramod mennyisége.
2013. szept. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
+ ha sok (4GB feletti) kikapcsolhatod a lapozó fájlt is, az is annyi helyet elvessz mint a RAM -od mennyisége.
2013. szept. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!