Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A DPS DUAL 7 hardver teljesitm...

A DPS DUAL 7 hardver teljesitménye elég hogy szaggatás mentesen vigye a Modern Combat 4-t?

Figyelt kérdés
2013. okt. 1. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. okt. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pedig az van irva a modern combat 4 igényéhez hogy 1 ghz 512mb ram meg egy adreno 205 gpu kell a dps dual 7 hardvere pedig 2x1,6 ghz 1 gb ram meg egy mali-400 gpu ami adreno 220nak felel meg
2013. okt. 1. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egy lov end tablet. Azt írják, van benn 1 gB ram, van is, de abból a rendszer 700 megát lefoglal marad 300 a játékra , ami már ugye nem elég.A mail 400 gpu rendben van,ez egy középkategóriás telefon videókártya,de közel sem felel meg adreno 220 gpu-nak A tesztek alapján egy adreno 203 szintjén felváltva egyik, másik nyújtja a jobb teljesítményt. A processzor egy Rockchip kínai gyártású cpu.Közel nem nevezhető 2 magosnak , egy mag 2-é osztva. Egy szinten van egy 1,2 ghz-es egymagos qualcommn processzorral.Ha elindítanád, a rendszer borzalmasan lebutítaná a grafíkàd, így egy hányadékkal játszanál.
2013. okt. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom hogy ez egy régi kérdés, de.... vettem egy myaudio 708dcc tabletet 19 ezerért, ugyanilyen, rk3066-os chipsettel. 500-600mb szabad ram van az 1gb-ból. Az asphalt 8 hgh-on nem látszik hogy szaggat, és még csak nem is 480x800-on, hanem (lényegesen élesebb) 1024x600-on! A GTA SA tükröződés nélkül nem szaggat. Video 1080p repül rajta. És játék közben is volt kb 300mb szabad ramom!!! Úgyhogy vígan futhat a háttérben facebook stb... úgyhogy a gyakorlati része többet számít mint az a kritizálás amit az előttem lévő lenyomott. Úgyhogy egy MyAudio 708dcc plus tabletet javasolok neked. Jobb, olcsóbb, élesebb sokkal a kijelzője mert midkettőt használtam. A DPS phablet felülete nem jön be... mint egy nagy telefon. Vegyél Myaudio dcc plus-t ;) HDMI van ebben is
2014. márc. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!