Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Feltétlen szüksége i7 hez egy...

Crabtree kérdése:

Feltétlen szüksége i7 hez egy erősebb hűtő?

Figyelt kérdés
Intel core i7 3770 -em van egy Chieftec Meh házban gyári hűtővel. A házban nincsenek ventik.Bf 3 ban 60 fokot ért el most hogy bf 4 ezek még nem tudom.szükséges vennem egy jobb hűtőt ? ha nem veszek akkor csökken az élettartama ?

#i73770
2013. okt. 5. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
60 fok procinál határeset.egészségesebb lenne ha mondjuk csak 50 lenne.de ha veszel jobbat biztos lejebb hűtené.és halkgabb is lenne
2013. okt. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 pinkpancser ***** válasza:
Ha már van egy olyan házad amit úgy terveztek, hogy jól szellőzhessen, akkor érdemes beletenni 2 halk ventilátort. Jobb venne a procinak, hídnak, VGA-nak és a tápnak is. Esetleg ha gyári hűtőd van érdemes lecserélni egy nagyobb hőcsövesre. Bár a 77W nem sok, de gyorsabban/jobban tud hűlni és még csendesebb is lenne.
2013. okt. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Osynho ***** válasza:
i7 mellé illik venni. Olyan, mint S Mercire sajnálni a pénzt gumira. :)
2013. okt. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rakj be plusz ventiekt, illetve " rendezd át", ha kell a meglévőket.

VAGY vegyél egy procihűtőt. ( Én pl. nemrég szereztem be egy Hyper 212-t és nyári időszakban kb. 10 fokot csökkent a cpu hőmérséklete. )

2013. okt. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pinkpancser ***** válasza:
Jó hűtő, jó paszta (általában jó hűtőhöz jár), jó szellőzés és sose lesz hőfok probléma.
2013. okt. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!