Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mondanátok egy olyan alaplapot...

Mondanátok egy olyan alaplapot, ami tökéletesen elbírja ezeket a cuccokat (ártól függetlenül)?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudom, hogy minden számít-e ezek közül, ezért mindent elküldök inkább.

Ha pl. 1 dolog nem jó, de a többihez stimmelne, és jó alaplap, az megoldható persze.


[link]


[link]


[link]


Jó ebbe a házba: (ez viszont fontos lenne)


[link]


[link]


[link]


[link]


Szóljatok akkor is, ha észrevesztek valamit ami nem illik össze, mert nem vagyok túl tapasztalt 1-2 dologban és elkerülhette a figyelmemet.


Köszi előre is!



2013. okt. 6. 14:41
 1/7 A kérdező kommentje:

És ez is fontos, bocsi!

[link]

2013. okt. 6. 14:47
 2/7 anonim ***** válasza:
a proci nem éri meg... fx 8320-at vegyél... alaplapnak egy ASUS M5A97 EVO R2.0... ami meg a proból marad plussz azt költheted, a VGA-ra (ha játékra kell a gép)
2013. okt. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

*prociból


(házból se vennék ilyet)

2013. okt. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És miért nem vennél ilyen házat? (Csak kíváncsiságból)
2013. okt. 6. 15:05
 5/7 anonim ***** válasza:
inkább 15 ezres kategóriában keresgélnék, mert már vannak ennyiért is jó minőségű és szép házak (persze kinek milyen házak jönnek be)... inkább a VGA-ra költenék (ha játékra kell) vagy procira (ha munkára kell)...
2013. okt. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mind a kettőre kell.
2013. okt. 6. 15:29
 7/7 anonim ***** válasza:
ja és még egy észrevétel, elég egy 500w-os is ebből a tápból... nekem egy ugyan ilyenem van (WPM500) és két gtx 660 van rákötve sli-ben...
2013. okt. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!