Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új notebook, vagy ennek a...

Új notebook, vagy ennek a javítása? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy ASUS K53T notebookom. 4GB ram, 1,9ghz dual core processzor, AMD Radeon HD 6480G videókártya. A processzora elég gyenge játékokhoz, én meg főleg arra használom. Egy éve már van egy olyan gondja is, hogy a bal zsanér beragadt, és emiatt eltört a műanyaga zsanérnál, ki feszült, emiatt összecsukni nem is merem a notebookot, mert a végén eltörik. Továbbá be is van lassúlva eléggé a notebook mostanában, fél évente újra kell telepíteni, mert belassul.. A javítás körülbelül 50.000 forint lenne. Zsanért kerestem már de sehol nem találtam ahonnan venni tudnék. Arra gondoltam, hogy vehetnék egy jobb notebookot kb 180.000 forintért, de nem tudom, hogy ezzel mit kezdjek, vagy hogy egyáltalán megéri-e inkább ezt megjavítani.

2013. okt. 6. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. A javítástól nem lesz gyorsabb a géped. Ha van pénzed, akkor hajrááá. Előtte azért kutakodj egy kicsit, h elég lesz-e az igényeidnek egy pár évre.
2013. okt. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!