Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok mondani FPS adatokat...

Tudnátok mondani FPS adatokat a HD7970-es videó kártyával?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy a mai modern játékokat hány FPS -el viszi a Hd 7970 FullHD felbontáson (esetleg máson). Az interneten fellelhető adatokban nem nagyon bízom meg! Pár játék ami szóba jöhet: Battlefield 3, Far Cry 3, GTA V, esetleg battlefield 4 BETA és a többiek...

2013. okt. 7. 19:01
 1/5 godside ***** válasza:
hat ez igy eleg nehez... a vga nem viszi sehogy ezeket a jatekokat kell memoria alaplap processzor tap stb... es az sem mindegy milyenek am...
2013. okt. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, de általánosságban kérdeztem és ne nézz hülyének! Nyilván nem mindegy de ha van 8Gb memória és egy olyan proci ami kifuttatja a HD 7970 -et akkor másról nem nagyon kell beszélni!
2013. okt. 7. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:
gta 5-ot nehez megmondani, mivel PC-re meg nem jelent meg, valamint a bf4 beta eleg optimalizalatlan, sok forum tele van ilyenekkel h geptol fuggetlenul rosszul megy a jatek, a tobbit viszont nyugodt lehetsz mert elviszi vigan :)
2013. okt. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát állítólag a HD7970 nvidia megfelelője a GTX 770. Az én GTX 770-en olyan 55-60 FPS-el viszi a BF3-at. Processzorom: i7-2600k
2013. okt. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A mai világban olyan kevésnek tűnik az a 50-60 FPS! Pedig tudom hogy rettentő sok...
2013. okt. 7. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!