Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ugye videókártya hiba? Nem az...

Nyitrai Ricsi kérdése:

Ugye videókártya hiba? Nem az alaplapal van a baj?

Figyelt kérdés
Kép vibrál és torzs grafikus illesztő program nem válaszol. Remélem hogy nem a videókártya aljzat hibás. GeForceGT450 a videókártya típus.
2013. okt. 7. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez még nem egészen biztos.

Először mindenképp próbáljad meg egy másik videokártyával és annak megfelelő illesztőprogramjával, a régit addig likvidáld. Vagy ha van integrált VGA az alaplapodon akkor azt próbáld ki. Könnyen lehet hogy csak a videokártyával van a gond, de simán elképzelhető hogy az alaplap hibásodott meg, pontosabban az aljzat vagy a BIOS vezérlője, de arra kicsi az esély.

Ha az aljzattal van a gond akkor jobb esetben segíthet rajta ha az ember kifújja belőle a port és befújja kontakt sprével, bár ezzel jobb vigyázni és szakemberre bízni a dolgot, de ha másik videokártyával jó minden akkor nincs gond az alaplappal, de ha mégis alaplap a ludas vagy is esélyes akkor már szerelőhöz vinném a gépet ott betudják mérni műszerrel is.

2013. okt. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már egy hónapja van ez a gond kitisztítottan az egész gépet újra raktam, már azóta kijött egy újabb illesztőprogram a videókártyához azzal is rossz mint előtte. Már minden hibakeresőt lefuttattam a biosban is helyre állítottam mindent. Operációs rendszert cseréltem. De szinte csak az alkalmazásokban van a kép torzulás a windowsba nem. Ha az aljzatal lenne gond akkor mindenhol felmerülne a gond, nem?
2013. okt. 8. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!