Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem működik a headseten a...

Batcave kérdése:

Nem működik a headseten a mikrofon mi lehet a probléma? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy van egy headsetem (eddig kiválóan működött) amin ugye van mikrofon és van egy mikrofon ki be kapcsoló gomb rajta na most az ugye be van kapcsolva és a windowsban is engedélyezve van meg nincs elnémítva stb na most a probléma az hogy beszélek és semmi a skypon se megy a hang meg a windowsban sem mutatja már mostanában ez mi? Lehetséges esetleg hogy egy driver újratelepítés megoldja a problémát? Az említett csíkról itt egy kép: [link] Na és az a csík meg se moccan mostanában mikor beszélek kérlek segítsetek!!!!!

2013. okt. 8. 17:08
 1/1 4ttil4 ***** válasza:
skypeon próbáld meg átállítani a mikrofont, ha lehet ( nekem már csinált olyat hogy ott átállítódott). De ha a win sem érzékeli a jelet, akkor ott sztem vmi más lesz. A headset vezetéke nincs megtörve vagy megsérülve?
2013. okt. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!