Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok írni valami jó kis...

Granitis kérdése:

Tudnátok írni valami jó kis amd konfigot (amiket mondtam azok mind le lettek "húzva" hogy így úgy rossz)?

Figyelt kérdés

Tudnátok írni valami jó kis amd-s konfigot pl.: alaplap fm2 legyen 4 ddr III ram slot vidikártya én egy 7950/70 re gondoltam és ne 1333mhz-s ramot írjatok minimum 1866mhz pls

(SSD legyen benne ha lehet 235000 ft a keret)



#PC #AMD #konfiguráció #hardver #számítástechnika #GyakoriKérdések #Tudnátok mondani... #valaki tudna mondani
2013. okt. 9. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:

FM2,illetve mostmár FM2+ nem igazán passzol HD79xx kártyához,ugyanis a mostani CPU/APU kínálat kevés ezekhez a kártyákhoz.

Inkább AM3+


Minek 1866MHz RAM ha nincs IGP?

2013. okt. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja pls ne az iponos cuccokat linkeljétek mert ha én is be szeretném rakni egy kín szenvedés az egész ha lehet pcx vagy bluechip ről linkeljetek :)
2013. okt. 9. 16:42
 3/3 A kérdező kommentje:
ja és pls ha tudsz jobbat rakd össze csak ne iponon előre is köszi
2013. okt. 9. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!