Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik az EasyCAP...

Miért nem működik az EasyCAP videó digitalizálom?

Figyelt kérdés

Nem régen vásároltam és csak a hangot tudom vele felvenni a képet egyszerűen nem akarja megjeleníteni és digitalizálni.

Mi lehet ennek az oka?


2009. nov. 9. 22:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Én azt javasolnám, hogy ha az eredeti magyar leírást követve nem jutottál eredményre, beszélj az eladóval, biztosan tud segíteni. Általában aki ilyesmit árul, az ért is hozzá. Ha mégsem, akkor rossz helyen vetted, de cserébe viszont biztosan olcsó volt. Pár alap dolog: a hozzá kapott Cd-ról fel kell tenni a ULEAD Video Studiot, (kód a Cd tokon) és a Studioban a Capture fülön tudsz digizni. Beállításoknál a Composite input legyen a videóhoz, ha a sárga csatlakozón jön a kép. Célszerű az EasyCAPet a hátsó, alaplapra közvetlenül csatlakozó USB-be dugni és ha lehet, ne legyen a gép teleszórva mindenféle idegen codec-kel.
2009. nov. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!