Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes-e fejleszteni gépet...

Presy kérdése:

Érdemes-e fejleszteni gépet még vagy adjam el és rakjak össze ujjat?

Figyelt kérdés

Gépem 5 éve nincs fejlesztve most gondolkozok hogy érdemes lenne fejleszteni lassan minden gyenge rajta , néha játékra használom meg netezésre de szeretném olcsón feljavítani vagy eladni és venni max 100 ér monitor nélkül egy komolyabbat . alaplap: asrock n68c-s ucc Proci: AMD Athlon 64 X2 5800 Videokártya: Geforce 9500 gt

Ram : 4 gb ddr2 800 mhz 500-as táp gondolkoztam belevenni egy jobb procit meg egy geforce 630 gt video kártyát de nem tudom hogy alaplapa rátudom e tenni .Mi a véleményetek adjam el vagy lehet még fejlesztgetni ha olcsóbban pár erősebb dolgot bele tudok pakolni az is megfelel köszi előre is.



2013. okt. 12. 17:51
 1/5 soccerway ***** válasza:
egy 9600 GT még dobna rajta valamit, és pár ezerből megvan, egyébként jobb ha veszel új gépet, ezt meg idővel eladod, ha tudod.
2013. okt. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kapi0714 ***** válasza:
Szerintem add el, mert ugye már 100e ből szépen össze tudsz rakni magadnak egy fajinos kis gépet, AMD A-10, Gigabyte F2A55M-DS2 alaplap...stb :)
2013. okt. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem érdemes fejleszteni.

Max. 100-ért ha nem kell monitor, fényévekkel jobb gépet tudsz venni ennél, főleg úgy, hogy a régebbiből a házat, tápot (ha minőségi és jó), a DVD olvasót megtartod és e köré építesz csak alaplapot, videokártyát, ramot és procit.

2013. okt. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem hát akkor eladom cakk szerintem árán kell elgondolkoznom tippetek? 100 ér ha cakk gépet vennék csak gépház és belevaló vas arra miket ajánlanátok játékra meg alap használatra . Köszi a gyors válaszokat:)!
2013. okt. 12. 18:05
 5/5 Kapi0714 ***** válasza:

Itt : [link]


:)

2013. okt. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!