Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy cd-m, tele csupa...

Van egy cd-m, tele csupa szigorúan bizalmas adattal. Ha jól megkarcoltam késsel, többször megtapostam, akkor így már garantáltan nem tudnak róla adatot leszedni, ugye?

Figyelt kérdés
A kérdés az, hogy mehet-e így a kukába? Az, hogy ez veszélyes hulladék(nem tudom, hogy az-e) az most nem érdekel, hidegen hagy.

2013. okt. 13. 10:25
 1/8 cianidetil ***** válasza:

Ha nem áll fenn a veszély,hogy az FBI,vagy a MOSAD nyomoz utánnad,akkor elég ha kettétöröd! :D

Ha fenn áll a veszély,akkor jobban jársz,ha elégeted!

2013. okt. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egész egyszerűen 3-4 darabba vágtam volna és a környék különböző kukáiba dobtam volna.
2013. okt. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem se a MOSAD, se az FBI, se a CIA, de még csak a hazai TEK sem tud még csak a létezésemről sem.
2013. okt. 13. 10:32
 4/8 anonim válasza:
Be kell tenned a mikróba majd 4 felé eltörnöd és négy különböző ország területén bedobnod egy gyorsfolyamú folyóba. Lehetőleg kisebb rendű mellékutakon menj ahol kevesen látnak és nincs kamera.
2013. okt. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el Mordorba, és dobd a Végzet Hegyének lávájába!
2013. okt. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És aztán robbantsd rá a hegyet.
2013. okt. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyújtsd fel!
2013. okt. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megtapostam, megkarcoltam, majd tábortüzet gyújtottam rádobtam az avarra meg a fára és megsütöttem rajta a kései ebédemet... szalonna, hagyma, krumpli, kolbász, fűszerlében pácolt hús
2013. okt. 13. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!