Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik a laptopba...

Miért nem működik a laptopba a videókátyám Windows 7 alatt? (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés

Gyári rendszere Windows 7 Home Premium Kb. 2 éve vettem. Feltelepítettem a Windows 8 at működött tökéletesen..

De visszatettem a Windows 7 et nem működött.. Gyári oldaláról szettem le a videókátya Driver

Típusa: AMD Radeon HD 6470M Es vedeókátya 1GB

Valaki tud valami megoldást?


2013. okt. 13. 14:04
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
Switchable graphics technológiás notiknál megeshet az ilyesmi. Ne csak a VGA drivert telepítsd, hanem mindent ami csak elérhető a laptopgyártó honlapján. Egyébként számítógéppel együtt vásárolt Windows -oknál van recovery partíció, ahonnan vissza tudod állítani a gyári rendszert, ebbe már a driverek is alapból benne vannak (ha csak a Windows 8 telepítéssel nem barmoltad el ezt a partíciót, mert akkor ez a lehetőség ugrott).
2013. okt. 25. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.

HDD Csere volt szóval ez az opció megszűnt.. :)

2013. nov. 8. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!