Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD FX-9370 4.4GHz 8mag VAGY...

AMD FX-9370 4.4GHz 8mag VAGY Intel Core i7 4770K 3.5GHz 4mag?! Melyik a jobb profi gamer gépbe, többi lent

Figyelt kérdés
Melyik a jobb game-elésre? Én úgy hallottam az AMD jobb, de félek megvenni mert nézek róla videókat youtube-on és azt látom az i7-en több az fps meg lényegében gyorsabb mint az amd de ez hogy lehet? Amikor az AMD 8 az Intel 4 magos? Az AMD 4.4 az Intel 3.5GHZ-es? A válaszokat köszi előre is:)
2013. okt. 13. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ugye? Ennyit számít, hogy ki a gyártó. Az intel 4 magból több teljesítményt hoz, mint az AMD 8.ból. Egyszerű, ha van rá pénzed, nyugodtan vedd az i7-et, ha annyi nincs, akkor az AMD is jó, játékra az is teljesen megfelel. Igazából mind2 felesleges, ha csak játékra kell, csak videóvágásra kell ilyen erős proci. Szerintem elég egy jobb i5 vagy egy FX6300
2013. okt. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha a 2 proci közül szeretnél választani és van rá pénzed akkor az i7-et vedd!


De amúgy igaz hogy ezek a CPU-k már talán "túl erősek" a játékhoz :D Videó renderre kell ilyen proci.

De még akkor is csak akkor ha nem csak heti 1 videót renderelsz :D


Nekem i7 3770K van de én napi 2-5 FULLHD videót renderelek.


Ha CSAK játékra kell akkor elég az FX6300 vagy i5 4670K

2013. okt. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!