Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » USB-ről Win8 telepítés?

USB-ről Win8 telepítés?

Figyelt kérdés

Hello!


Meghajtó nélküli laptopra szeretnék Win8at telepíteni, de nem tudok.


8GBos Kingston pendrivera szerettem volna rátenni.


Leformáztam NTFS-be a pendriveot, aztán Win8 lemezképpel és ezzel ( [link] ) felttem a pendrivera, de a gép sehogyan nem hajlandó pendriveról bootolni. Olyan, mintha üres lenne a pendrive.


Parancssorral is megpróbáltam, így:

[link]


A lemezkép nem hibás, sem a pendrive, mivel mindkettő tökéletesen működik, az asztali gépem, amiről írok, az is erről a lemezképről került feltelepítve, és tökéletes. Azért több lemezképpel is kipróbáltam, és egyszerűen nem megy.


Ötletek?


2013. okt. 14. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt próbáld ki:

Poweriso 5.6 (v újabb) - eszközök - rendszerbetöltő usb megh. létrehozása - kitallózás stb. (usb-hdd) - elkészíted vele a pendrive-ot - bedugod a gépbe - a biosban beállítod a bootsorrendben elsőnek a pd-ot - bebootolsz vele - telepítesz

2013. okt. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 P.O.C. ***** válasza:
Maga a Microsoft is csinált erre szoftvert, Windows 7 és 8 -al is próbáltam, nálam működött. Többek közt innen tudod leszedni: [link]
2013. okt. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

P.O.C.


Jó lenne ha néha végigolvasnád a kérdést.

Pont azzal a programmal próbáltam.

2013. okt. 14. 14:25
 4/7 P.O.C. ***** válasza:

Kérdező, te parancssorral csináltad, nem pedig az általam linkelt programmal.

Jó lenne ha néha végigolvasnád a válaszokat!

2013. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 P.O.C. ***** válasza:

Amúgy ez a program csak eredeti MSDN ISO -val működik. Ha nem olyan van neked próbáld meg ezzel:

[link]

2013. okt. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

P.O.C.


"Leformáztam NTFS-be a pendriveot, aztán Win8 lemezképpel és ezzel ( [link] ) felttem a pendrivera, de a gép sehogyan nem hajlandó pendriveról bootolni. Olyan, mintha üres lenne a pendrive. "


Ha nem lett volna világos:

( [link] )

( [link] )

( [link] )

( [link] )

( [link] )


Ez ugyanaz a program amit te linkeltél...

2013. okt. 14. 21:16
 7/7 A kérdező kommentje:
Most már mindegy, mert a problémák akadtak a telepítéssel. Elindult a telepítő, de az első újraindításnál, amikor már átmásolta a fájlokat a merevlemezre, egyszerűen megáll a folyamat, nem képes folytatni a telepítést, úgy viselkedik mintha üres lenne a merevlemez, pedig ha újraindítom a Win7 telepítőt akkor meghajtóknál látni, hogy felmásolta, de a gép akkor sem képes folytatni. Más rendszerekkel és más pendriveokkal is próbáltam, bár biztos nem azok voltak rosszak, mert ugyanarról a pendriveról és ugyanazzal a lemezképpel más gépre sikerült feltelepíteni. Felmerült HDD probléma is, sok órányi BIOSban való állítgatás és szenvedés után továbbadtam egy tapasztaltabb szakembernek. Életemben eddig sok rendszert telepítettem újra illetve raktam össze, de ez amivel most találkoztam (egy Samu noti) egyszerűen ellent mondott minden eddigi Windows telepítéssel kapcsolatos tapasztalataimnak.
2013. okt. 14. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!