Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Manuális duplex, azaz kézi...

Manuális duplex, azaz kézi kétoldalas nyomtatás. O. O Szerinted?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kicsit hosszú a helyzetleírás, ha csak a kérdés érdekel, kérlek ugorj a vonalas bekezdésvégére.


_______________________________________________

Helyzetleírás:


A helyzet az, hogy van egy 10 éves HP Laserjet 1200-as nyomtatóm, melyhez van windows 8-as támogatás is.


Most álltam át a gépemmel az új rendszerre, és működik is a nyomtatás két dolog kivételével, melyek küzöl az egyik "fáj".


1. Nem engedi a szétválogatást dokumentumonként, csak laponként. Ez nem gond, max egymás után kétszer nyomtatok.


2. Nem tudok manuálisan kétoldalas dokumentumokat nyomtatni. Ez viszont gond.


A Microsoft irodai alkalmazásaival nincs gond, mert ott szoftveresen kezeli az Office a kézi nyomtatást.


Azonban az Adobe PDF olvasója csak az illesztőprogram kétoldalas beállításait engedi, ezek azonban Windows 8 alatt valamiért nem működnek.


Próbálkoztam azzal, hogy először a páratlan, majd visszafelé a páros oldalakat nyomtattam, de így is elcsúszott egy-egy plusz lap miatt a nyomat.


_______________________________________________

A kérdés:


A konkrét kérdése, hogy létezik-e olyan szoftver, ami úgy viselkedik, mint egy virtuális nyomtató, saját beállításokkal, miközben az én nyomtatómat kezeli.


Tehát ha ott kétoldalas nyomtatást állítok be, akkor az első oldalas nyomtatás végén vár, míg nem nyomok egy gombot, mint az Office-ban.


A válaszokat előre is nagyon köszönöm.



2013. okt. 14. 23:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Ennél a kép alapján van ilyen funkció (mivel ingyenes, ezért ésszel telepítsd!)

[link]


Vagy még esetleg ezek vmelyike

[link]

2013. okt. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!